nyjono

Jak se vám doma ochladilo?

Já mám teď doma 20 stupňů. Jestli se venku brzo neoteplí, asi budu muset přitopit.
Ale v srpnu se mi tedy moc neche 🙂

Nejlepší odpověď
paul1

My máme 22, kleslo to z 25 stupňů. Bydlíme v 90 let starém domě bez zateplení, máme půl metrové zdi, tak jsme po konzultaci s odborníkem ani nezateplovali. I v zimě to jde, spotřeba plynu není velká

Další odpovědi
Kepler

Kecáš, pokud nebydlíš v jeskyni nebo v kamenném domě. Mně se ochladilo z 30 st. na 25. V zatepleném paneláku.

nyjono

Keplere, kecat nemám ve zvyku. Po dnešním teplém dni mám doma 21 stupínů, venku aktuálně 18.