FlAsh_7

Jak se stát sebevědomým mužem?

Všude na internetu jsou jen takové laciné typy – bud sám sebou, přijmi sebe samotného atd. To vše se ale lehce řekne. Neberte to jako brečení – já už prostě jen nevím, co mám dělat. Čistá bezmoc. Blbě se mi mluví, na veřejnosti jsem totálně nemožný. Jsem zřejmě poznamenán svým předchozím zlým kolektivem. Dejte mi prosím praktické rady, jak se sebou něco udělat. Věřím, že to pomůže mnoha lidem. Klidně formou kroků – jako návod. Nejhorší je, že jsem svalnatý a ne úplně nepohledný – a rady, abychom na těchto věcech pracovali jsou téměř všude – nic mi to nového nedá. Děkuji.

Odpovědi
elkon

Třeba takto: https://forbes­.cz/osm-zarucenych-zpusobu-jak-si-zvednout-sebevedomi/

Kelt

Jsou knihy, kursy. I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.

Jiří Bohumil

Nezybývej se blbostma, najdi si šikovnou holku a žij normální život a nehledej v něm žádná kouzla a zázraky. Rovněž nehledej důvod svých případných momentálních problémůl ve svém okolí. Většinou si je vytváříš sám, zbytečným „dumáním“ nad, opět většinou, nepodstanými věcmi. Co se týká vzhledu, to rovněž většinou nebývá to nejpodstatěnjší, spíše jde o osobnost a schopnost seberealizace a ematie s ostaními. V extrémním případě může pomoci návštěva psychologa-psychoanalytika.