tess201403

Jak se prosadit v hudbě?

Ahoj, chtěla bych Vás poprosit o malou radu. Jsem začínající zpěvačka, klavíristka, skladatelka a textařka. Nedávno kjsem ve studiu nahrála svoji píseň, dala jsem ji na youtube, ale teď nevím co dál. Všechny tyto obory studuji a občas vystupuji na nějakých malých koncertech. Chtěla jsem se s vámi jen poradit přímo jen o tom, jak tu písničku dostat mezi lidi, jak zařídit vystoupení na nějakých akcí apod. Všem moc děkuji za odpověď a přeju krásný den , Tess

Odpovědi
led

Pokiaľ študujete hudbu, porozprávajte sa s učiteľmi. Prípadne sa ponúknite a dohodnite s vedúcim/vedúcou niektorého kultúrneho domu a začnite tam. Začínať treba od začiatku, prípadne, ak ste netrpezlivá, skúste kasting nejakej hudobnej súťaže a skočte rovno na Dosky slávy.

xxx3

tak to je asi hlavní problém pro všechny, kteří chtějí prorazit v populární hudbě. Nestačí být dobrý, je nutné mít i štěstí a ideálně hodně kamarádů, kteří budou zpočátku chodit na koncerty. Vystupuješ sólově, či s nějakou kapelou? Asi je dobré dát se dohromady s více lidmi (víc lidí, víc kamarádů), pro kapely je výhodné také spolupracovat s jinými (opět je tu šance zaujmout víc lidí). Samozřejmě je výhodné si uvědomit cílovou skupinu, pro kterou hlavně hraješ. V určitých žánrech platí, že nemůžeš počítat s tím, že by to zajímalo desetitisíce lidí.

tess201403

+led Děkuji vám. Právě do hudební soutěže se přihlašovat nechci. Každoádopádně Vám děkuji za odpověď