Harpyje

Jak se dostanu z bytu, když jsou zamčené dveře a nemám klíč? Chci, abych je co nejméně poškodila.

Kamarád mě omylem při odchodu zamknul, někde nejspíš popíjí a mně se nechce dělat kolem toho moc velký humbuk. Díky za reakce

Odpovědi
Hufnágl

Místnost nemá okna?

Edison

A co mu zavolat? Taky zapálit byt by mohlo pomoct. Haziči to už nějak otevřou. Pokud jste na tom tak blbě, že nemáte každý své klíče, tak vyměnit vložku za tu, co má z jedný strany ovládací knoflík. Když budete měnit vložku, a mocí mermo budete chtít klíčovou z obou stran, tak dobře zvážit, jestli průchozí, nebo neprůchozí. Detaily dyžtak v diskusi.

honza19hk

Jestli to je přízemí tak vylez oknem, jinak zavolej hasiče, on si to aspoň příště rozmyslí. A ty nemáš číslo na toho kámoše?

Hufnágl

Edison
Tak plytkou odpověď jsem dlouho nečetl, tvoji, samozřejmě. Kdyby měla telefon, tak mu zavolá.

Edison

Není nikde napsáno, že telefon nemá. Není nic proti ničemu předpokládat, že jej má.