Malvína

Jak rozjet tablet, který nereaguje?

Mám tablet značky iGet, který jsem běžně používala a fungoval normálně. Ale nyní, když jej zapnu, načítá se, jenže třeba hodinu, dvě, a dál se nerozjede. Co s tím? Baterie vybitá není, byl napájen dosti dlouho. Lze jej nějak „nakopnout“ třeba přes PC?
Děkuji

Odpovědi
Aura

Taky se mi to s tabletem stalo. Byl to asi lenovo. Já ho nechala chvíli „odpočinout.“ Pár dní jsem ho vůbec nepoužívala, nechala ho ať se sám zcela vybije a pak po asi týdnu jsem ho dala do nabíječky, zkusila zapnout a už normálně fungoval.
Předtím vůbec nešel zapnout, nic nereagoval, obrazovka svítila, ale byla černá a nenačetla. Vybitý nebyl, zkoušela jsem několikrát nabíjet, vypnout a zapnout atd. Chtělo to pár dní klidu a nechat se zcela vybít.
Asi to není moc technická rada, ale u mě to zabralo. Doteď ten tablet mám a funguje, i když ho moc nepoužívám.

Pepa25

Pokud fakt nereaguje, tak tvrdý reset a vynulování zpět do továrního nastavení (to ale samozřejmě vymaže data, proto to nedávám jako odpověď, protože možná někdo ví lepší řešení). Návody jsou na internetu podle konkrétního typu, např. http://www.iget­.eu/sites/data/ta­blety/reset/fak­tory%20reset%20do%20d­efaultn%C3%AD­ho%20nastaven%C3%AD%20­tabletu%20n9a%20a­%20n9b.pdf

Malvína

No jo, mně to vlastně nepůjde. Nemám tlačítka Volume. Hlasitost se regulovala v horní liště. Jedině servis. Ale děkuji za snahu 🙂

Malvína

Zapnu jej, načte se logo značky a pak dále nápis Android. A ten Android mi tam běží i dvě hodiny, nehne se to.
Tovární nastavení lze udělat třeba přes PC? Protože přímo z něj nemohu, když se nerozjede.

Malvína

Oprava, už jsem otevřela odkaz. Mělo by to jít i takto. Děkuji