zjentek

Jak předem rozeznat dámu, která míní souložit proto, aby se jí dobře vedlo, od dámy, která souloží vždy jen s chutí?

Jde o takový otázko rébus, takto na ulici to kupodivu skoro nikdy nevím dopředu 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Odpovědi
Kelt

Nauč se číst myšlenky, auru. Taky záleží na tom muži. Někdo i z první ženy udělá tu druhou.

plebs

Dlouhé vlasy barvy staré slámy, pysky jako Kačer Donald, obočí jako soudruh Brežněv, co nejhlubší dekolt, balony z PVC velikosti koje, tetování, zmalovaná jako Amazonský papoušek, hlas vysoký jak krákora a hlavně vznešená chůze jako dáma.

elkon

Na ulici tě to zajímat nemusí.