zjentek

Jak odstranit hodiny ze stavového řádku u androidu?

Malá ikona hodin nahoře napravo. Už jsem vyzkoušel fakt všechno. Děkuju.

Doplnění: Neví (třeba náhodou) někdo?

Odpovědi
elkon

Změnit widget: https://inited­.cz/blog/widge­ty/
Jinak má každý telefon možnost nastavení stavového řádku. U některých telefonů se dá i po zadání speciálního znaku nastavovat i to, co běžně není dostupné.

zjentek

Elkon, nejsem si docela jistý, jestli správně pochopils pojem „stavový řádek“. Pochopil? Děkuju.

Máš chytrý telefon? 🤷‍♂️

elkon

Jistě, že mám chytrý telefon, ale ne tajný jako ty. Pokud bych se na něco ptal, tak v první řadě uvedu typ telefonu. Ty neumíš napsat dotaz, pak se divíš odpovědi a není to poprvé.