tony2412

Jak odinstalovat aplikaci Windows Shutdown Assistant?

Je to nějaká aplikace nebo prográmek na vypnutí pc, už jsem odinstaloval co se dalo a přesto se toho nemohu zbavit, pořád mi vyskakuje na plochu okno abych se zaregistroval atd, při restartu mi to brání v restartování// Tohle okýnko vyskočí na plochu vždy při zapnutí pc! Jak se toho zbavit? System.NullRe­ferenceExcepti­on:Odkaz na objekt není nastaven na instanci objektu Windows ShutdownAssis­tant.Lang.Chan­geLanguage(Strin­gLangName)/// SUPER, tak to pomohlo, díky bezva nástroj!!!!!

Nejlepší odpověď
Hlada

Zřejmě došlo k nějaké chybě při odinstalaci. Doporučuju ho nainstalovat znova, odinstalovat pomocí Revo Uninstalleru v pokročilém režimu a registr dočistit CCleanerem.

Další odpovědi
elkon

Revo Uninstaler vyčistí i registry. Ale CCleaner je také dobrá volba.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.