LukaCZ

Jak naladit Tv, abych měl k dispozici jak kabelové tak i anténní programy v jednom?

Chci si naladit programy , tak aby mi fungovali společně a nemusel jsem přepínat mezi kabelovou DTV a anténou DTV. Mám novou televizi LG. Můžete prosím poradit. Chybí mi programy od České televize… děkuji za pomoc

Odpovědi
elkon

Podle mě to nelze, každé je jiná platforma.

Bortolo

Zkuste TV vypnout a zapnout.

Dochy

Podívej se do návodu jestli to jde. Některé TV mají seznamy kanálů z různých zdrojů oddělené, jiné to umí spojit do jednoho. Pokud neznáme přesně typ, nelze to dohledat.