PetaKo

Jak máte vyřešené osvětlení kolem bazénu?

Nejlepší odpověď
Drap

Žádné, jsem odpůrcem bazénů.

Další odpovědi
Smack

Svítím mobilem.

elkon

To záleží, co si pod tím pojmem představujete. Může to být tlumené, orientační svícení, nebo něco výkonnějšího. Může být obojí a použití podle potřeby.

Boy 13

Mám velikou lampu u bazénu, která dříve byla v obývacím pokoji, přes prodlužku ji zapojuji do proudu

majki636

Ono to spíš asi záleží na tom, jak je bazén situovaný, co je okolo apod, protože to co tam mám za světla já, tak nemusí sedět tobě kolem bazénu. Vybrala jsem si tady tohle zahradní svítidlo https://www.e­lusia.cz/nova-luce-park-floor-grey. Jestli sháníš venkovní osvětlení, tak tam doporučuju kouknout.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.