nyjono

Jak hodnotíte oblečení naší reprezentace na OH?

Líbí se vám? Nebo ne?
Osobně s článkem v podstatě souhlasím.
Střih sukní se mi moc nelíbí a dlouhé rukávy u pánských košil mi také přijdou nevhodné do očekávaných vysokých teplot. Jsou z bavlny. O variantě s krátkými rukávy se nikde nezmiňují.

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/komentar-cesi-na-olympiade-predvedou-ze-zas-nic-nepochopili-167995#seq_no­=3&source=hp&dop_i­d=167995&dop_ab_va­riant=0&dop_req_­id=XJ3DscYc4VI-202106231409&­dop_source_zo­ne_name=zpravy­.sznhp.box&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak to je brutal… to sú Valaši? A kaj je Kepler? (;

Další odpovědi
RyuzakiKate

Jediný, kdo v tom vypadá jakž takž dobře, je ta drobounká slečna. Ostatní celkem otřes…

marci1

Nelíbí se mi to. Vypadá to staře, nudně, obnošeně, jako z 19. století. Hezké je, že paní návrhářka vybírá z takzvaných dead stock, nevyužitých, nádherných (dle jejího vyjádření) materiálů, aby ušetřila, co by se jinak stalo odpadem oděvního průmyslu, ale vypadá to opravdu jako nekvalitní odpad. A ty botky? Jak mohlo tohle „projít“? Že by jméno Osako? 🙂

https://eshop­.tradice-fashion.cz/zeny/
Rozhovor s paní Z.Osako: https://video­.aktualne.cz/dvtv/na-kritiku-olympijske-kolekce-jsem-byla-pripravena-svadleny/r~3b2f081­ad6af11eb8fa20cc47ab5f12­2/

aliendrone

Honoré de Aliendrone: „Děs a bída partyzán“! ;) :D :D

elkon

Nelíbí se mi.

Arne1

jako vždy – je to strašné

Drap

Zřejmě mám špatný vkus, ale osobně to zas za tak špatné nepovažuji. Nepřísluší mi to ani hodnotit, S článkem ve většině nesouhlasím. Je to snad naším národním sportem, že vše odsoudíme nebo naopak vychválíme vždy předem a naprosto jasně víme, co o tom řeknou ostatní. Jsme zřejmě národ jasnozřivých znalců, jen škoda, že se málo kdy do hodnocení obdobných věcí trefíme.

da ny

Nijak.
Je mi to úplně „šumák“. ;D

Alesh

Vždyť je to jedno, však to mají jen na úvodní a závěrečný ceremoniál, který bude nepochybně i nějak omezený kvůli Covidu.
Podstatné bude, co naši sportovci předvedou ve svých dresech a ne v těchto hadrech.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.