Panda1234

Jak funguje Alza box? Co se musí udělat při vyzvedávání?

Mohu v jedenácti objednat přes e-shop flashku a vyzvednout to v Alza boxu? Co bych měl mít při vyzvedávání s sebou? Dá se tam platit hotově?

Odpovědi
Ušel ventil

Na mail a na mobil ti přijde výzva k vyzvednutí zboží , je tam číslo objednávky ,
toto číslo natukáš v Alze na platícím automatu a s lístkem o zaplacení jdeš za prodavačem a on ti vydá zboží .
Do automatu si lze navolit platbu kartou nebo hotovost .

wendyX

Vše a AlzaBoxech si počti zde:
https://m.alza­.cz/co-je-to-alzabox-art15425.htm

Nejlépe v rubrice FAQ (nejčastější dotazy), dále tu najdeš ‚mapu AlzaBoxů‘ a o něco níže videoukázku pod názvem ‚Jak AlzaBoxy fungují‘.

Panda1234

Dík