zjentek

Jak dlouhý má správně být pásek kruhů, aby se na nich dalo optimálně cvičit?

https://www.y­outube.com/shor­ts/A6jriZfo3K8

Odpovědi
Drap

Nelze říct jak má být dlouhý pásek, Záleží na výšce zavěšení a na výšce cvičence. Podle toho se určuje délka popruhů. Když se chytíš za kruhy, měl bys být cca 15 – 20 cm nad podlahou. Kolik je od kruhů v tomto přísadě k zemi, by měl být volný prostor od spodní hrany kruhů.

Darcy

smysl má 1.5 násobek tvé výšky, pokud chceš treba dělat i doskoky a přemety, pokud chceš jenom klasické T tak ti stačí tak, aby když se zavěsíš za ruce, neměl by si se dotknout koleny podlahy.