Pepa25

Jak chápete zítřejší časový program Andreje Babiše?

Pokud A. Babiš plánuje navštívit výstavu korunovačních klenotů a pak má dorazit na hlasování o nedůvěře vlády znamená to, že neočekává fronty u klenotů? Nebo mu nevadí, pokud hlasování nestihne? Nebo došlo k informačnímu šumu?
Zdroj: zpráva ČTK https://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/babis-v-utery-navstivi-prazske-jezulatko-a-vystavu-korunovacnich-klenotu/2312210

Nejlepší odpověď
marci1

Zítra 17.1.2023 údajně ruší návštěvu „Jezulátka“ i korunovační klenoty. Zúčastní se jednání o nedůvěře vládě. 😄
https://www.id­nes.cz/volby/ba­bis-navstivi-prazske-jezulatko-a-vystavu-korunovacnich-klenotu.A230116_175­018_domaci_ma­ku

Další odpovědi
elkon

Nijak to neprožívám, nezajímá mě to. Mám daleko příjemnější záležitosti v plánu. Nejsem otrokem politiky. Do druhého kola voleb mě v tomto ohledu nic nezajímá. Až nastane čas, vhodím lístek do urny a tím to je pro mě vyřízené. Jsou mnohem zajímavější věci v životě, než se zabývat politikou. A navíc, nemá to žádný smysl, protože chleba, ani nic jiného levnější stejně nebude.

da ny

Nijak a jaký má pan Babiš program, je mi putna.
Předpokládám, že politici a lidé s ochrankou, asi do fronty nechodí. ;.)

Kajoch

Hodně tě to trápí? :)

aliendrone

Mám to podobné jako da ny (tedy na háku), musím makat, milované penízky (bohužel čím dál tím více bezcennější) za mnou samy bez mého přičinění nepřiběhnou, chjo. 😕

Doslova FASCINUJÍCÍ ale je tvá „nejasnost“ (a to i kdybys přesně neznal velikost Prahy, vzdálenost mezi sněmovnou a sv. Vítem či kravinky jako upřednostňující modrý majáček na autě apod.). 😮

Výstava má otevíračku 9–17h (stejně jako parlament), takže i kdyby čekal frontu (což nepředpokládám, VIP jako zahr. delegace či papaláši zpravidla výstavu zahajují BEZ účasti ovčanského plebsu), nedisponoval modrým majáčkem, ale naopak se musel plazit na/z hlasování jako Meresjev, tak ani v nejmenším na tom nespatřuji nic světoborného, nad čím se pozastavit. Dokonce pokud by šlo o celodenní výkon (tedy JEN tyhle 2 věci), tak jako první zvedám ruku pro TREST SMRTI za brutální nechopnost a lenost. Stačí se mrknout do programu jednání sněmovny, víš? A i kdyby to nestačilo, tak jistě má ve sněmovně dostatek poskoků, kteří vhodnými vstupy před samotným hlasováním ho pozdrží na tak dlouho, aby stihl dorazit třeba válením sudů či podobným způsobem. 😉 😄 😁

NJN, je čím dál jasnější ODKUD a PROČ plyne tvůj „liberalismus“ a temperament s jakým ho obhajuješ. Včetně tvého „údivu“ nad tak triviální blbinou (není zase tak moc činností/oborů, kde takové „practempo a nasazení“ vzbuzuje úžas, namátkou státem [tedy daněmi ovčanů] placené neziskovky apod. vyžírky). 😕 😉

BTW – sry za to tykání, ale přepisovat to už nebudu. Starý pes se „nové“ kousky učí POMALU, no. Jsem na netu od jeho počátků, kdy jsme si všichni tykali automaticky bez ohledu na věk či postavení. 😉 🙂

Rocker

Je mi to úplně jedno.

paul1

Babiše neřeším. A nějak se mi vynořilo z r. 1989: Jakeše do koše. Teď se to rýmuje na něho.

Filip84

Tak Kuní Gesicht je „člověk stejný, jako my, ale lepší“, opravdu myslíš, že bude stát frontu!? 🤦‍♀️😂😂😂

Pepa25

Dobrý bod, také mě to napadlo. A asi nejen mně. Samozřejmě to nemělo být předběhnutí, ale spíš jakási forma zvláštního zacházení … Možná si kluci dokonce naplánovali něco jako „předání moci“, ale tím spíš je to trapné.

Filip84

Tak oni politici trapní jsou, tak jako obecně, to už je taková vlastnost, no a u nás se skandály neřeší, třeba v UK byl nějaký politik na večírku, arciť měl být doma skrze nějaká ta opatření s tou chorobou, no a, to víš, bulvár ho při tom zvěčnil (svině, že?), a on okamžitě resignoval. U nás Lagerkommandant ubytovatel v domečku Prymula byl v hospodě, a až když to fakt nešlo okecat, jakože on v té hospodě nebyl v hospodě, on si tam byl umýt oko, nebo tak něco a podobně, tak byl jakože odejit na lepší místo, aby se pak, oklikou, až to, jako, vyšumí, vrátil zpátky na místo.

U nás běžná praxe.