hawranek

Hotelové pokoje

Kolik pokojů minimálně musí mít hotel?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Před časem tu byla podobná otázka –

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-rozdil-mezi-hotelem-a-penzionem

Jana5678

Co vím, tak jich musí být minimálně deset. Já jsem si nedávno v jednom užila dovolenou a hotelová kosmetika v něm byla vynikající, a hlavně příjemná na dotyk. Je fajn, když si člověk na dovolenou nemusí vozit vlastní a může si užít luxusní produkty přímo v hotelovém pokoji. Už teď se těším, až budu mít další příležitost využít podobný hotel.