Cermak

Fungují všechny přípravky na podporu erekce stejně?

Odpovědi
elkon

Můžeš to zkusit, ale to co je v reklamách je jen trik na vydělání peněz. Pokud potřebuješ, musíš se podívat do atlasů bylin a podle toho se zařídit. Tam tě nikdo neošálí. Také to není hned, ale je potřeba nějakou dobu, aby si tělo s tím poradilo.

Arne1

Většina jich funguje hlavně pro výrobce a prodejce – dosud jsem nepotkal živýho člověka který by mi řekl že to skutečně funguje. Naproti tomu léky na bázi sildenafilu (Viagra a pod) jsou za zlomek ceny těch potravinových doplňků a fungují. Osobně doporučuji nechat si to předepsat a pokud máš dobrou ZP tak ti toho cca tři krabičky ročně ještě proplatí.

majki636

Bohužel ne. Přítel má s erekci problém dlouhodobě, za tu dobu vyzkoušel víc přípravků a ne všechny fungovaly jak bylo psáno.

IvkaH

Všechny stejně nefungují, ale s čím má manžel dobrou zkušenost, tak jsou doplňky na podporu erekce z tohoto obchodu www.supererekce.com konkrétně s red power

terkaprihodo

Manžela nedávno bohužel taky postihly problémy s erekcí, tak na to zkoušel pár různých přípravků brát. Musím říct, že asi nejlépe zafungovala klasická viagra. Tuším, že ji objednával tady odtud https://kamagra­love.net/ Když to zkusil poprvé, tak byl ten nástup erekce neskutečně rychlý. A dokonce i dlouho vydržela.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Cermak

IvkaH … K té supererekci, tak jsou to doplňky na dlouhodobější užívání ?