Jiří Bohumil

Existují ještě, v dnešní době, nudapláže a nudisté – naturisté?

V osmdesátých letech byl hodně populární nudismus, v Americe naturismus. Opalování a koupání bez oblečení, bez plavek. V bývalé NDR pamatuji pláže FKK, v Chorvatsku rovněž vyhrazené části pro nudisty. I u nás bylo několik nudapláží, třeba na Šeberáku u Prahy. Existují ještě tyto pláže a tento způsob „relaxace“ i dnes? Podmínky, co se týká počasí, krásné teplá léta, jsou v současnosti snad i lepší než bývaly. Připojený doprovodný snímek je ze zdroje, týkajícího se nudismu, při otevření odkazu na Wikipedii.

Nejlepší odpověď
Kepler

No jéje, těch je! Snad u každé větší přehrady. Někdy si naturistky nerozpakují shodit podprdu i uprostřed pláže turistů. Ne vždy je to ale tak pěkný pohled. I já jsem si to párkrát vyzkoušel. Být ve vodě úplně nahatý je prostě bomba!

Další odpovědi
aliendrone

Určitě ANO, ale jak píše Kepler – společenská tolerance se posunula natolik, že je většině lidí fuk, kdo co si ze sebe troufne svléknout a to NEMUSÍ jít přímo o nudapláž. I na té „normální“ pomalu každá druhá buchta bez skrupulí shodí z plavek vršek".

Spíš by tě DNES mělo zajímat, jestli se vůbec na NĚJAKOU pláž/k bazénu vůbec dostaneš a jak velký vozejk s lejstry k tomu budeš potřebovat (potvrzení o očkovaní – jak staré, covidpass atd.)! ;) :D :D

Kepler>>> Cituji:
„Někdy si naturistky nerozpakují shodit podprdu i uprostřed pláže turistů. Ne vždy je to ale tak pěkný pohled. I já jsem si to párkrát vyzkoušel.“ :D :D :D

To musel být velice impresivní zážitek, shodit podprsenku na pláži. Všichni sice VÍME, že jsi zpustlý erotochlívák, kterému v tomto ohledu nic není cizí, ale AŽ TAK… Inu překvapuješ bejku! ;) :D :D

paul1

Hezký obrázek, takový pohodový. Na koupalištích bez podprdy – to je asi už skoro normální. Poprvé jsem to viděl na koupališti v Baselu, tam byly bez podprsenky i staré babky. Za mého mládí jsme chodili tradičně a za každého počasí se koupat na adama k průplavu za Stromovkou po skončení průvodu na 1.máje. Někdy byla i pořádná zima, tzv. trojcentimetrová. Jednou nám nějaký okolojdoucí magor sebral šaty a utíkal s nimi asi 300 metrů a tam je nechal a naše parta naháčů si musel pro ně, k pobavení několika procházejících se, doběhnout.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Jiří Bohumil

Keplere, tak já už dlouho nikde na žádnou pěknou „naturistku“ nenarazil. A ani v blízkém okolí, kde jsou i celkem dobré podmínky pro koupání (rybníky, lomy a nádrže), se zatím nevyskytují. To ne že bych to vyhledával.
Co se týká koupání „bez“, tak doma si jej užíváme do sytosti, v bazénu u domu. Ze všech stran živé vysoké ploty, takže absolutní soukromí. A že je to opravdu nejlepší požitek, i v tom bazénu, to je fakt. Osobně na nuda pláži jsem nahatý nikdy nebyl. V mladším věku bych to „nezvládl“. Hezká ženská na mne vždy měla velký „aktivní“ vliv (asi přebytek testosteronu, takže bych před sebou měl, no víš asi co 🙂. A v současnosti, kdy už by to tento problém asi nebyl, už to zase neriskuji, aby si holky nemyslely, že jsem pouze old-čumil. No a o manželce ani nemluvě.:-))) Ale děvčata i dorostlý „holky“ se mi stále líbí. 😉

Kepler

Tak já k vodě taky už nechodím nejmíň let, ale pamatuju se, že na FKK to býval problém jen ze začátku, ale rychle mi to přišlo jako normál. Přinejhorším jsem si kecnul na prdel, nebo vyhloubil důlek v písku „riťú hore“. Časem se to dá přijmout jako přirozená věc. Dnes mě baby až tak moc neberou, testosteron odplul neznámo kam. Vlastně je to to vysvobození. Jak říkal můj nebožtík tchán: odkryť, pohladiť, zakryť a honem spať.

Kepler

vypadla mi číslovka 10