gloglogkocz

Dostanu se teoreticky na Harvard?

Dobry den, mam dotaz. Chtel bych studovat v budoucnosti na Harvardu, ale mam uz ted 2× 3 na vysvedceni v 8. třídě… Vím že o tom nerozhoduje základka xdd, ale jen tak no. Samozrejme pujdu na stredni skolu s maturitou. Jaka je sance ze bych se dostal na Harvard? např. v procentech…

Děkuji a přeji hezký den!!

Nejlepší odpověď
seraphico

Teoreticky ano, ale doporučuju ti se nejprve podrobně seznámit s podmínkami přijetí na Harvard a co všechno obnáší studium na této škole. Pak ti bude snad jasné, že odpověď v nějakých procentech by byla nesmyslná.

Další odpovědi
Alesh

A přes milion Kč ročně na školné už máš zajištěné?

cappuccino

Teoreticky se dostanes vsude, ale prakticky maji i ti nejlepsi studenti problem, se dostat na stredni. Je prilis mnoho uchazecu a celkem tezke zkousky.

gloglogkocz

@Alesh peníze nehrají roli, jo mám…

Alesh

Pak ti gratuluji…