Patr1k

Dobrý den rád bych se zeptal jestli je pozdě začít s hokejem když mi táhne na 20.

Bruslit umím, chodil jsem bruslit v zimě na led když ho otevřeli a se školou taky. Takže nějaké ty základy jako brzdění s obouma nohama jak to dělají hokejisti, rychlé bruslení, bruslení po zpátku a když zatáčím tak jakože prendavam ty nohy ale nevim jestli v mém věku je na to pozdě. Hokej bych chtěl hrát jak se to dělá při fotbale tým proti týmu. Předem děkuji moc.

Nejlepší odpověď
Drap

Neni. Na reprezentaci to asi nebude, ale proč ne

Další odpovědi
elkon

Pro zábavu, nebo na nějaké nižší úrovni klidně. Záleží jak ti to půjde. Stačí zajít do hokejového klubu, kde to s tebou třeba zkusí. Nebo se domluvit s kluky v okolí, kteří hrají tzv. „sranda mače“.

plebs

Doporučuji stolní