JSD

Mám odstoupit od smlouvy do 14 dnů po uzavření smlouvy po telefonu? Poslali mi částku k zaplacení 900 Kč.

Dobrý den. Objednala jsem si po telefonu službu internet +tv, ale nebyla jsem spokojená. Vypověděla jsem smlouvu do 14 dnů, přesto mi přišlo, abych zaplatila 900 Kč. Jak se mohu bránit? Děkuji

Odpovědi
Dochy

Zavolat tam a zjistit co přesně a na jakém základě účtovali. Pak je možné se obrátit na ČTU.

Hlada

Záleží na tom, jaký byl důvod nespokojenosti. Pro nezaplacení by bylo nutné dokázat, že intenet nebo televize nefungovaly ve smluvené kvalitě.

JSD

Volala jsem tam.Odpověděli,že mi účtujíjejich práci na zprovoznění a nějaké dny užívání internetu.

elkon

Tak že už víš co je potřeba zaplatit.