kazisvět

Do jakých investičních minerálů má smysl investovat částku 10 – 20 000 Kč?

Rád bych více diverzifikoval portfolio svých investic a investiční minerály zatím nemám žádné.

Odpovědi
Kelt

Zlato a diamanty.

Rokio

Souhlasím s uživatelem Kelt, ale s výtkou, že zlato není minerál.

Samtibalfars

Jantar který má svou trvalou hodnotu a přesto se dá sehnat občas levně. Protože se stále nedaří vyrobit náhradu a taky vzhledem k velikostí tvé investice je tohle ideální volba.

cappuccino

Zlato je krychlovy mineral:
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Zlato_(miner%C3%A1l)

zjentek

Hlavně aby nebyly příliš těžké krize bývají často spjaty s přesuny v plné polní.