Mou 13

Děti a knížky

Máte nějakou zkušenost s interkativními knížkami ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
sweet powder

Ano

paul1

Ano

Savier

Ne

•adulinkqq•

Ano

Vercule

Doporučuju tam kouknout na samolepkové knížky. Mají slevy, takže ceny super. Mají hodně témat a samolepky moje děti hodně baví, takže myslím, že tím uděláte radost.

sweet powder

Mám zkušenost s různými interaktivními knížkami. Mě osobně zaujaly jazykové interaktivní knížky, které se dají mezi jazyky lehce přepínat. Pokud bych měla porovnat knížky od Albi a Geniuso, tak raději Geniuso, protože mají více lepšího obsahu.