comonreyl??,Co to znamena? děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

asi máte na mysli Common Rail?
Common Rail (také Common-Rail) je systém přímého vysokotlakého vstřikování nafty s tlakovým zásobníkem u vznětových motorů. Více viz zdroj

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Common_ra­il

Další odpovědi
Radous

tento systém je mnohem složitější a náchylnější na poruchy. Také má větší spotřebu paliva (oproti zastaralému TDI) která se takřka rovná spotřebě benzínového motoru. Comon rail je ale výkonější a jako daň za jeho výkon si žádá velmi kvalitní naftu která se v ČR hledá obtížně