Co znamená zájezd „ultra all inclusive“ zájezd?

All inclusive i All inclusive light znám. děkuji

Nejlepší odpověď
panenka

Ultra all inclusive znamená že se jedná o velmi bohaté stravování během zájezdu které zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, občerstvení během dne, neomezené množství alko a nealko nápojů místní výroby, a vybrané druhy importovaných alkoholických nápojů (whisky, Bacardi, Campari, Tequila, Martini). Snack bar k dispozici 24 hodin denně. PLÁŽ: Přímo u hotelu, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky zdarma

Zdroj: http://www.zlin­tourtrips.cz/za­jezdy/192511.html

Další odpovědi
atriplex

krom obvyklého all inclusive, ono „utra“ znamená, že zdarma (respketive v ceně zájezdu)máte také sporty: tenis, golf, sauna, masáže – prostě v hotelu nic neplatíte.

Kiki-M

Záleží na hotelu a ddestinaci. Všeobecný rozdíl mezi all inclusive a utra all inclusive je ten, že all inc. máte pouze 5 jídel denně, snídaně, svačina v baru, oběd, odpolední svačina a večeře, zatímco u utra máte jídlo a pití nonstop celý den k dispozici – včetně pití.