hippeace

Co znamená pipeline v oblasti marketingu a obchodu?

Měl by někdo příklad? Vysvětlení pro bl*ečky? Přečetla jsem pár anglických definic, ale moc moudrá z toho nejsem.

Odpovědi
marci1

Dříve se tomu říkalo „obchodní strategie“: 🙂
https://www.la­mael.cz/jak-evidovat-obchodni-prilezitosti-a-nastavit-si-pipeline-2/

Pepa25

V newspeaku obchodu to znamená plán, obvykle v přítoku klientů nebo tržeb. „Co nebo kolik toho máte v pajplajně“ = co (kolik) je rozpracovaných případů nebo nových klientů.