Radooo

Co smrdí hadům (kobra, krajta)? Jak je účině odpudit z WC?

Bojím se, že vyleze ze záchodu a kousne mě do koulí

Nejlepší odpověď
Drap

Už někdy vylezl? Je to nesmysl. Pokud máš z toho strach, choď na nočník.

Další odpovědi
Funna

to by byl ten had úplně praštěný, aby se plazil „zasranými“ trubkami…navíc jsou to teplomilní tvorové, takže jestli někudy přileze, tak nejspíš šachtou, či stupačkami kolem teplé vody, či topení…záchodem ne…

marci1

My ale nežijeme v Asii. Kolik druhů hadů u nás žije? Jedině kdyby ve vašem domě nějakému chovateli „utekl“ jeho s láskou chovaný hadí miláček. 🙂

TeaPack314

Tady je zmínka o případu z rakouska
https://nasre­gion.cz/had-vylezl-ze-zachodu-a-kousl-muze-do-genitalii-to-neni-pribeh-z-australie-ale-od-sousedu-219955/

Nemůžu to teď najít, když byly ty velké povodně po miléniu, měli jsme podobný případ i u nás. Byl to had chovaný nějakým sousedem. Pamatuje si někdo?

Radooo

https://www.tha­ipbsworld.com/sna­ke-problem-in-bangkok/
podle tohohle článku docela dost

Funna

o vylezení hada z WC jsem v článku nic nečetla a ty snad žiješ v thajsku?