Bortolo

Co si myslíte o platformě X, dříve Twitter? Používáte jej?

Nejlepší odpověď
Filip84

Nepoužívám, ledaže když něco hledám, tak mne to tam navede na nějaký post.

Nemyslím si nic: nevím, jak funguje, nevím, k čemu by mi to bylo dobré. Sociální sítě nemám rád!

Další odpovědi
Disraeli

X/Twitter smrdí a Musk taky. ;) A neměl jsem ho rád ani před Muskem. Sítě moc nemusím a twitter se mi nikdy moc nelíbil.

Ametyst

Od té doby, co ji koupil Elon Musk, se dějí veliké změny. Jako Twitter a jeho manažeři a ředitelé to byla vlastně banda FBI agentů. Šmírovali, zakazovali, omezovali, cenzorovali- je jasné, že Trumpovy příznivce, republikánské kongresmany, ne-levicové novináře, prostě měli obrovskou moc. Věnujte pozornost řeči této republikánské kongresmanky z Colorada, které Twitter zablokoval účet na 3 měsíce za nevinný vtip o Hilary Clintonové: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gy7mtoyr­lXI
Twitter byl nad zákon, krytý z FBI. Když klidně zruší účet úřadujícímu prezidentovi, udělejte si obrázek sami.
Platformu nepoužívám, a jen doufám v pozitivní změny platformy X.

GM

Sociální sítě nepoužívám, mám ráda svoje soukromí.