kuřecí

Co se stane zebřičkám při tom,když sní stelivo pro kočky?

Umřou??Nebo se otáví…??

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
beer

Ano

Steliv pro kočky je celá řada a mnohé obsahují různé vůně, pohlcovače pachu, atd. Navíc se nepředpokládá, že zvíře stelivo pozře. Není tedy určitě rozumné používat toto stelivo pro ptáky, kteří ho budou zobat. Podle mého názoru by ke zdravotním problémům dojít mohlo. Rozhodně lepší proto bude použít stelivo pro ptáky, kdy se s možností sezobnutí steliva ptákem počítá.

Zdroj: Vet.praxe

Další odpovědi
lukas.zmizik

Ne

nebude jim chutnat…

mosoj

Ne

Cituji z obalu steliva pro kočky.
Složení : Přírodní bentonit chemicky neupravovaný, sušený, granulovaný, odprášený, granulace 0,5–5 mm.

Jak jsem již psal bentonit je sorbent naprosto zdravotně nezávadný.
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ben­tonit