Rokio

Co říkáte na tohoto nepozorného řidiče, který málem svojí chybou přejel skupinu chodců?

Zde je odkaz na článek: https://www.no­vinky.cz/clanek/kri­mi-ridic-v-brne-sledoval-policejni-zakrok-a-malem-prejel-lidi-na-prechodu-40470700
zdroj: novinky.cz

Bylo to na přechodě pro chodce, což je teda síla a k tomu všemu jel na červenou, a to je kruto-přísné.

Nejlepší odpověď
Drap

Co bych měl na něho říkat? Nevěnoval se plně řízení , stejně jako řada jiných, a několikrát překročil stanovená pravidla. Jistě ho policie po zásluze zkasírovala. Je to ra samá situace, jako když se ty nerozhlédneš než vstoupíš na přechod.

Další odpovědi
Dochy

Tak tady je to otázka… Kvůli těm blikajícím světlíčkům z policejního auta mohl klidně přehlédnout semafor, který z jeho pohledu dot možná až do poslední chvíle mohl být za majáky schován.
Jo, pokud viděl naho… měl zpomalit, ale jak ho odsuzuje článek, že se kochal nehodou a nečuměl na cestu, tak to zas tak úplně být nemuselo.

da ny

Černá kronika a drby, mne nezajímají.
Nemám touhu komentovat.
Mám svých radostí dost 😉

Kelt

Mikrospánek je krutý a nezabráníš mu. Kdo ví, co měl za sebou. Nesuďte abyste nebyli souzeni.

plebs

Hele Roki třetina pilotů za volanty jezdí s chybným zrakem a nenosí brýle ani čočky, každý desátý zobe nějaké bobule, každý dvanáctý má trochu pod čepicí a 56% se plně nevěnuje řízení.
Byl jsem u nehody motorkáře jako první projelo 8 aut čučelo se spolujezdec natáčel a zastavila teprve devátá starší dáma.
Tak se nediv co polovina mistrů předvádí.