quentos

Co přesně znamená (v milostném kontextu) „musíš na ni pomalu“?

Nejlepší odpověď
Alesh

Ti někdo tohle radil, jo? 🙂
No, prostě nesmíš pospíchat. Dlouho chodit kolem „horké kaše“, aby ses nespálil. Pomalu něco zkoušíš, sleduješ jak reaguje, jestli jako jo, nebo ještě ne. No, je to vcelku věda, jak na ženský, jsou to mršky mazaný! 😁

Další odpovědi
marci1

Rozhodně po prvním rande nespěchat s intimnostmi!. Jak se říká: „Dočkej času jako husa klasu“. 😄

Filip84

No, pokud je to opravdu „v milostném kontextu“, tak to souvisí se zásadou, že „kdo maže, ten jede“. Ženská není sexuální pomůcka, aby se zapnula a po použití vypnula, je to živá bytost, takže potřebuje předehru (většinou a většina). Což nemusí být nutně něžná a romantická záležitost, může dostat naplácáno, potrainovat hluboké hrdlo, nebo tak něco a podobně – proti gustu …, a taky podle vkusu každé soudružky a každého soudruha. V každém případě, tak nebo tak, získá čas, aby se to „tam dole“ připravilo, náležitě zvlhčilo, no a taky aby se ona na to mohla připravit emocionálně a psychicky, většina ženských to minimálně preferuje, některé i potřebují. Protože, v dnešní době, není problém namazat „zvnějšku“, hned, teď a jedem!, že.

Jestli je to míněno v jiném kontextu, tak to nevím, já „chodit kolem horké kaše“ moc neumím, nemám to v povaze a osobně mne to dost irrituje. 😅

df

Do ženské nevidíš. Hodně se jich může chovat typicky ženským způsobem, to znamená dělat různé tanečky kolem nich, chození na věc oklikou atd. Musíš to ale na ni průběžně zkoušet, abys náhodou pořád nedělal tanečky a ona už přitom chce píchat. To by jí mohlo otrávit.

Některé ženy ale typickým ženským způsobem nemusí uvažovat. Tam se jde hned na věc, panáčku. Já jsem takhle měl jednou k večeru rande v restauraci, pak jsem ji pozval domu, tam bylo nějaké vínko a pak jsem se zeptal, jestli chce u mě přespat a řekla jo. Tak jsem si k ní lehnul a pořádně ji vymrdal. Nu což

paul1

Zpívala o tom Ljuba Herrmanová:
Hele koukej podívej se jak jsem tenká, dělej se mnou pěkně pomalu …
To znamená jemně a ne hrrr.

zjentek

Nesmíš vyjet tvrdě po děloze, musíš sehrát nějakou tu omáčku, bez ní se to vážně neobejde. Já vím, je to divné, nepochopitelné, ale… Quenťosi, něco mně říká, že pro tebe to má platit dvakrát! (;

quentos

Filip: milostný nerovná se (nutně) sexuální ;{)>

Filip84

quentos: To je, sice, pravda, ale pokud jsou oba zdraví, tak to k tomu nutně směřuje, ne? Přece jenom, no, nejsou farář s jeptiškou. 😅

zjentek

Quéňo, vono se poštěstilo, jo? Stručná odpověď zní: NEBUĎ HR!

quentos

To ještě právě nevím. Proto se ptám radši předem, abych neďál furt stejnou chybu.

Savier

Taaak 😄 Lépe bych to nenapsal.