Meggie2

Které místo v Evropě považujete za nejkrásnější?

Nejlepší odpověď
Drap

Sokolí vrch v Rychlebech

Další odpovědi
seraphico

To místo, kde je má rodina. Protože ať jsem kdekoliv, nejkrásněji je to tam, kde mám své nejbližší.
Určitě bych vypíchl Faerské ostrovy, to je krásné místo.

zjentek

Moji zahradu.

paul1

Je jich víc, těžko najít nejkrásnější. Líbilo se mi v Savogninu, v Prostějově okolí Hloučele, Punkevní jeskyně, Šárecké údolí, Český ráj, Slovenský ráj (Suchá Belá), různé jeskyně v ČR i SR .....

Čecho_slovák

Tam, kde jsem se narodil, tam kde žijí nyní.

Rokio

Podle mě Řecko.

annas

Záleží na úhlu pohledu – pro mě je krásná starodávná „matička“ Praha, hanácká krajina, samá rovina, na níž je přhled z okolních kopců – zkrátka hanácké ráj.
Je toho mnohem víc.

Podle filmů, fotografií mě zaujala místa, která jsou opravdu krásná.

Pastva pro oči
https://www.ces­tovinky.cz/cla­nek/pastva-pro-oci-nasli-jsme-24-nejkrasnejsi-mist-evropy

Z uvedených míst jsem poznala italské Alpy, Dolomity,, Benátky svým umístěním, Petrohradské bílé noci atd.

Ametyst

Město Budapešť, jinak třeba alpská údolí v Rakousku, ostrov Wight a Jersey. V ČR jsou krásná místa, kam se podíváš.

JežíšKristus

Lidem se často líbí Hallstatt. Obecně se asi nabízejí místa, která jsou na seznamu UNESCO. Lidé budou ale subjektivně považovat za nejkrásnější místa, se kterými mají spojenou nějakou osobní zkušenost.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

Drap > Sokolí vrch v Rychlebech mi ani nepřipomínej! Strávil jsem tam nezapomenutelné a nekonečné 4 noci při výcviku zimního přežití. Brrr!

Drap

Já mám zase jen ty nejlepší vzpomínky a i po tvé zkušenosti musíš uznat, že tam i v okolí je opravdu krásně.

led

A prežil ste? Ak ano, cieľ bol splnený. Máte šancu prežiť aj inokedy.

Emefej

Přežil, ale tehdy jsem byl o 40 let mladší, dnes bych to nedal.