F. O.

Co podniknout? Líbí se mi spolužačka (prvák na gymplu).

Zdravím,

vím že podobných dotazů je zde spousta, ale i tak bych se chtěl zeptat sám za sebe. Prvně bych vás ale uvedl do mé situace.
Jak jsem již psal v názvu, líbí se mi spolužačka, oba chodíme do stejné třídy (prvák, gympl), občas spolu prohodíme nějakou tu větu o škole, občas ji pomůžu právě se školou, ale já bych ji chtěl poznat lépe a hlavně o samotě, ve škole je prakticky pořád s kamarádkami, oba dva jsme z jiného města, než kde je škola, takže oba dojíždíme. Ale blbé je to, že každý bydlí jiným směrem, takže každý dojíždíme jiným vlakem/autobusem. A zde se dostávám k mým otázkám:

**Jakým způsobem, co jí říct a kde/při jaké příležitosti bych ji mohl oslovit?
Mám s ní jít někde ve městě kde je škola, nebo s ní jet do jejího města (do mého města je mi to blbé, aby musela dojíždět)?
Kam bych ji mohl pozvat, co případně podniknout?
Mám ji třeba občas i pochválit vzhled/oblečení, případně jakým způsobem? **

Doufám že otázky byly stručné, teším se na všechny vaše odpovědi a předem díky 😉

Odpovědi
elkon

Nejjednodušší je pozvat ji v místě kde je škola (domů může jet jiným spojem než obvykle) třeba do cukrárny, do kina, na výstavu a pod. Dál uvidíš jak se situace vyvine.

cappuccino

Nevim, jake jsou u vas moznosti? Ale co ji treba pozvat na hamburger nebo do cukrarny?
Normalne ji rekni, ze se ti libi a ze bys ji rad nekam pozval.
Muzes ji taky koupit nejakou malickost k halloweenu. Proste udelat dojem!!

paul1

Pochválit ji můžeš, to nikdy neškodí. Říct jí to můžeš kdykoliv, můžeš se např. zeptat jestli s Tebou chce chodit a pod.

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

F. O.

Díky za odpověď, ještě bych prosím potřeboval odpověď na tyto otázky:
Jakým způsobem, co jí říct a kde/při jaké příležitosti bych ji mohl oslovit?
Mám ji třeba občas i pochválit vzhled/oblečení, případně jakým způsobem?

cappuccino

F.O. Chtelo by to trochu vynalezavosti!! Muzes ji oslovit o prestavce, pri obede, u automatu, anebo si na ni pockej pred skolou. Klidne se zeptej, jestli by mela dve minutky cas a pak se ji zeptej, jestli by mela chut, s tebou nekam zajit. Ve meste se urcite konaji nejake akce.
Dej ji sve tel. cislo a uvidis, jak bude reagovat.
Ale musis byt pripraveny i na odmitnuti.