thomasss

Co na suchý dráždivý kašel?

nevíte náhodou někdo co je nejlepší na dráždivý kašel?

Nejlepší odpověď
mosoj

Na uklidnění na noc, aby se dalo spát kodein ( musí napsat lékař). Jinak nějaké vykašlávadlo Mukosolvan, Ambrobene atd. v lékárně ti jich nabídnou. Stejně se to všechno platí.

Další odpovědi
ten který je

Jako takový doplněk k lékům na kašel může posloužit jitrocelový sirup.

iceT

ACClong-sumive tablety

Terryle

Mně někdy pomůže Hedelix, někdy Stoptussin. Jindy pomůže to zajíst (nejlepší je kousek jablka), případně cucat kus lékořice. Ale tohle všecko teda pomáhá v mírnějších fázích, v té nejhorší mi už nepomáhá nic. Ať se brzo uleví, vím, co to je… :o/

GM

Mně se nejlíp osvědčuje Mukosin s medem – sirup, stojí 62,– Kč a za 3 dny je po kašli.