Ejmile

Co myslíte o rande?

Dobrý den, byla jsem na rande s jedním milým klukem. Pozval mě na procházku do údolí. Bylo to moc hezký. Celou dobu jsme si povídali o konickach, studiu, co nás baví, jak rádi žijeme…Byl taky takový intelektuál jako já. Zároveň takový nerd…dopodrobna se chtěl se mnou bavit o tom jak jsem psala esej na porovnání vesmíru z hlediska Platona a Aristotela. Pak mě pozval na limonádu a pak že se pojedeme do jeskyně a pak ještě na louku. Tam mi ještě řekl, zda to zvládám jít do svahu anebo potřebuji pridrzet a vzal mě i za ruku abych nespadla. Byli jsme spolu 4 hodiny venku. Myslíte, že jsem mu líbila?
Na konci jsem mu řekla že to bylo fajn a že klidně můžeme vyrazit znovu. On se začal červenat a říkal jak budu chtít. Chtěl mě doprovodit až k domu. U autobusu mi řekl ať se mam hezky. Jeste pripisu že je věřící a křesťan a ještě introvert. Dle mého nemá zkušenosti s holkami a ještě říkal že byl na technice a tam nebyly holky.
Ozvali byste se mu a kdyžtak navrhli druhou schůzku? Myslíte že jsem se mu líbila?
Ještě pripisu že mu bude tento rok třicet.

Odpovědi
KriKriKri

to musíš vědět sama, kor v tomto věku ! musíš vědět zda jste si rozuměli a zda s ním chceš znovu ven. hotovo

da ny

Očekávat nějakou radu, od zdejších uživatelů webu?
Máte snad svou hlavu a v ní snad alespoň špetku rozumu
a vlastní názory.
Kupte si deníček a tam si pište, své dojmy
Jsou asi 3 možnosti.
Sňatkový podvodník, ví jak upoutat pozornost.
Potřebuje mermomocí, „něco urvat“.
Nebo jste se mu líbila, protože, jinak, by s Vámi nikam nešel.
😛
Netuším (a je mi to jedno), jakou jste vedli konverzaci, když
nedokážete položit smysluplnou otázku. :/

WalterBishop

věnuj se vědě!

elkon

To jsou věci, které ti nikdo neporadí, musíš to cítit sama. My jsme s vámi nebyli. Já bych se na tohle nikdy neptal cizích lidí.

cappuccino

Nejspis je to slusny, sympaticky a mily kluk, ale introvert. Urcite ses mu libila, jinak by s tebou netravil cele odpoledne.
Nepises, co studujes? Cele to tve liceni mi pripada tak trochu archaicke!
Pokud studujes VS, mela bys byt trochu otrkana, ne? Nebo ze by to byla tvoje prvni laska??