Kepler

Býváte někdy přesvědčeni, že je jiný den v týdnu?

To se asi týká spíše nepracujících lidí, třeba důchodců. Ale vzpomínám si, že jsem kdysi jel nadšeně do práce v neděli. Až na místě jsem zjistil omyl. To byla úleva…

Nejlepší odpověď
Drap

Běžně se to nestávalo. Co jsem však v důchodu, mám dny dopletené i několikrát za týden. Ale je to celkem jedno. Můj týden má jednu neděli a 6 sobot.

Další odpovědi
quentos

Jednou jsem se probudil v sedm, zděsil jsem se, že jsem zaspal, jen jsem si vyčistil zuby, bleskově se umyl a vohnivou čárou do práce (svižnou chůzí to mám sedm minut, vohnivou čárou i pět). Hlavní vchod zamčen (tehdy jsem od něj ještě neměl klíč), nikde nikdo, tak mě nenapadne nic lepšího než volat správci. Až od něj jsem se dozvěděl, že je neděle…

Mp2

Jenom tak vsuvka pro zasmání…

Je mi 23.. A od matury chodím do práce v podstaté každý den. Mužu chodit kdy chci jak chci.. Den/noc , hodinu denně, týden v kuse… Prosté jak chci..
Nikdo mé nenutí, ale zkrátka jinak na hypoteku v dnešní době nevydělám a v nájmu mít rodinu je blboooost a nejistota na Ntou… :)

No a když jsem mél bouračku a odvezli mě do nemocnice, po chvilce přišel neurolog…
Nejdřív jsem mel sledovat prst, potom sviitil baterkou do oka..
A potom to přišlo.....

Zeptal se mé, co je za den..... :D
A já mu řekl, že nevím.....
A všichni se na sebe podívali.....
A já říkám, ze to nemá nic s nehodou.. :D že prostě nesleduju co je za den.. V nicem mě to neovlivnuje..
A oni..... A jaký je měsíc????!!!
…no asi říjen..... Ne, listopad… A rok???… 2018..... A den si vzpomenete????? … ..nevím… :D

jirka F

Ano párkrát jsem se probudil bylo 5:00.Tak jsem si řekl že je sobota takže spím do osmi a ono za chvíli.Mě budí že mám jít na vlak že je čtvrtek.Takže taky se mě to stává.

Edison

Taky to mívám. Když jsem v Pze, pracuju jen Po – Pá. Když jsem v terénu, dělám do soboty (neděle je prostě svatá). Pak si vyberu den volna a šup… dny mám posunutý…

briketka10

Ano.
Mám každý den sobotu 😁

nyjono

Zdaleka nejsem důchodce a stává se mi to často.
A je to tím, že nepracuju pravidelně. Takže vždy podumám, co je vlastně za den a co mám ten den v plánu. Pak mrknu do mobilu a mám skoro jasno 😁

aliendrone

Budeš se asi divit, ale BĚŽNĚ se to stává lidem, kteří pracují kontinuálně Tak nějak „životní způsob“), na soboty, neděle, svátky, den či noc nebo „pracovní dobu“ si nehrají. Ale nemysli si, má to svoje výhody!

Když máš nízkou aktivitu (po záběru si potřebuješ dáchnout jako třeba já dnes), tak potěšení z ranního protáhnutí formou nákupu čerstvého teplého pečiva a především pozorování nasraných ranních ksichtů lidí (že ZASE musí ro rachoty) je prostě k NEZAPLACENÍ! (dnes bohužel ne, zjistil jsem, že je sobota) ;) :D :D

Hungalabunga

Proto jsem s alkoholem ubral o 90%

GM

Když jsem pracovala v nepřetrž. 12hod. provozu, nejen že jsem často nevěděla co je za den, ale stávalo se mně, že jdouce z práce v 6,00 ráno jsem zdravila „dobrý večer“.

Kepler

Briketko. a jak to děláš? Sobota je fakt nejlepší den, ale já ho měl už včera…

annas

Včera byl pátek, ale měla jsem pocit, že je sobota, že nemá smysl jíž do zelinářství, když má zelinář odpoledne zavřeno.

Kromě toho v ulici kolem domu mrtvo nebylo vidět ani živáčka.

Měla jsem jasno, když jsem s zaslechla v rozhlase, že se konaly přijímací zkoušky, tedy, že je pátek. Studenti měli volno, dospělí – netuším.

Byl chladný den, proto „nerpacující“ zůstávali doma.

briketka10

No jsem přece v důchodu a celý dny doma 😁
Sobota byla vždy nejlepší den, když jsem chodila
do práce žejo..a teď ji mám pořád..

Kepler

Jistě, sobota byla vždycky nejlepčí start pro neděli!