vlkadam10

březost neonek

Jak dlouho trvá než budou břez a za jak dlouho porodí. A jak ty malé ochránit před jinýmy a většímy druhu? děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Březost trvá 4–6 týdnů, nejlepší ochranou potěru je přemístění březích rybek do jiné nádoby bez ostatních ryb.

Zdroj: net

Další odpovědi
www

Musíš jim vytvořit správné podmínky pro tření a pak je pozorovat. Oplodněným samičkám se zvětšuje bříško. Dále jak uvádí Beer, nezapomenut pak odstranit samičku od jiker.

Zdroj: www.akvarko.cz/a­tlasrybdetail­.php?ryba=parache­irodon-innesi