Vercule

Braly jste před otěhotněním nějaké doplňky, které jsou vhodné při snažení o mimčo?

Odpovědi
Drap

Ne, nic se nebralo.

Pepa25

Nevím o tom, že by manželka brala jakékoliv doplňky. Nejjistější cesta k otěhotnění je nechráněný vaginální pohlavní styk v období ovulace (plodných dnů). Doporučuju si naplánovat kontrolu u gynekologa na dobu, kdy by měla být podle kalendáře ovulace: doktor při vyšetření může potvrdit, že je „správný čas na snažení“. To podle mě pomůže vác než nějaké doplňky.

Gabullka

Cca půl rok před otěhotněním jsem začala brát ogestan :)

JarkaHor

Brala jsem akorát doplněk na podporu imunity https://malin­naproducts.com/pro­dukt/elixir-vanilla/ a ten teda beru neustále.