hosajda

BioGaia? Ano/Ne Vaše zkušenosti

Ahoj maminky a tatínkové. Prosím o vase zkušenosti s BioGaiou. Všude čtu jak je to nejlepší doplněk pro imunitu a Déčko atd.atd.
Nám zatím akorát způsobil to že má malej zácpu a nejde z něho kromě čůránek skoro nic. Je ucpanej bolí ho bříško. Jak jste na tom vy? Díky za vaše názory

Nejlepší odpověď
Drap

Bohužel mám děti kolem čtyřicetí, a nekontroluji jejich vyměšování.

Další odpovědi
zjentek

To také nevím a jen jsem zde přišel dát veliký thumbs up uživateli Drap jelikož jeho názor se jeví takový rozumný 👍

Ametyst

Než něco sama sním, ráda se dozvím, co jím. Čtu složení, hodně pomůže znalost botaniky a hlavně chemie. Na malých dětech nebudu dělat pokusy, když z toho kouká jen byznysový záměr.

Janillka

Krásný den,

BioGaia není nic jiného než jednokmenové probiotikum. U toho kmenu vime, ze ho vetsina deti dobre snasi. To vsak neznamena, ze musi sedet vasemu diteti. Pokud jste si jista, ze mu zpusobuje zacpu, tak je vysadte nebo nahradte jinymi probiotiky (napr. Laktobacilky od Nature Via).

Pekny den
Jitka z ProDetiCoko­liv.cz

da ny

Jaký názor na to má lékař?
Možná je příčina obtíží i v něčem jiném.....
Dávkujete kapky správně (snížit?)?
https://www.e­mimino.cz/dis­kuse/biogaia-zkusenosti-180335/

Osobní názor:
Složení
Slunečnicový olej, mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem triglyceridů (MCT) a živé bakterie Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Protectis®).
Nevidím v tom „žádný zázrak“ Dostatek Déčka můžete průběžně zajistit jinak.
Dávala bych asi po užívání ATB, omezenou dobu.
Domnívám se, že zdravé, donošené dítě, se bez tohoto přípravku, dobře obejde.