člověk

babička Němcové

Schválně kolik myslíte,že měla let babička,jak Barunka žila na Bělidle.
Kdo bude dobře a znale počítat bude koukat...........

Nejlepší odpověď
dudu

Tuším, že jen něco málo přes padesát roků, my se tomu s manželkou občas smějeme, protože jsme starší a nemáme pocit, že se jí podobáme. Nakonec také pan Neruda v devatenáctém století o mužích kolem padesátky hovořil jako o statných kmetech. No a dnes jsou to většinou chlapi v plné síle. Proto asi Němci zvažují odchod do důchodu až po sedmdesátce. Nevím ovšem, zda-li tím je někdo potěšen.