Anette

Andulka stále zvedá jednu pacičku a „padá“ a klepe se jí jedno křídlo

Prosím,snad je tady nějaký chovatel nebo znalec andulek a poradí mi,co by mohlo s mojí andulkou být..už je celkem stará (min.8 roků),ale stále si povídá se zrcátkem atd.,ale dneska ještě nejedla..nevím,jes­tli to je nějaká nemoc nebo prostě projev stáří.Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
beer

Může se jednat o obojí. Jednoznačně doporučuji v pondělí návštěvu veterináře – i pokud se stav zlepší.