Alesh

Administruje to tu někdo?

Vidím 4 evidentní spamy, nějaké nabízení drog od čerstvě založených profilů. Nahlásím to a nově tyto příspěvky nejsou skrývány do rozhodnutí admina. Jistě pozitivní krok proti tzv. mazalům, leč v tomto případě to je poněkud kontraproduktivní. S dovolením si tedy dovolím poradit adminům, aby logika nahlašování byla upravena, a to tak, aby se příspěvky od osob, které nejsou časem či počtem prověřeny, po nahlášení ihned skryly, zatímco u prověřených profilů nikoli. Dá se to i zkombinovat s tím, že zároveň ten nahlašovatel musí být prověřen, tedy musí být např. bronzový, pak se jím nahlášené příspěvky ihned skryjí, zatímco od neprověřeného až po posouzení admina.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejsi sám, dělá to takto více lidem. Admin je zřejmě na dovolené. Včera zde byla zasae několikrát na půjčky.

Další odpovědi
elkon

Bohužel na to asi kašlou.

Filip84

Neadministruje, už jsem to tu psal.

Administruje to tak, zhruba, 1 – 2× tejdně, odhadem, jo, v průměru, tak jako statisticky. Může tu být za tejden dvakrát, a pak dva tejdny nic.

Zajímavé je, že jak se vrátil ajVůl, tak tu byl admin skoro každý den: jako by nestačilo ajVola, prostě a jednoduše, zaBANovat. Nebo byl ajVůl od amina/ů? 🤷‍♀️

Byla by tu spousta otázek!

paul1

Asi před týdnem tady byl.

Savier

Quentos není admin? Já měl za to, že je..

Filip84

Savier: Ne, quentos, a myslím, že ještě annas, maj ten privilej, že mohou opravovat příspěvky, ale nic víc.

Admini tu choděj pod nickem „odpovedi.cz“, takže až od nich budeš mít palec, nebo nominaci, nebo tak něco: to je admin.

Dochy

Quentos, pokud se nemýlím, je tu jako korektor.

Savier

Aha, díky.