Rokio

Udělal chybu ten, kdo hodil plechovku na zem, nebo já, protože jsem ji sebral a ujel mi kvůli tomu autobus?

Ten bordelář a nepořádník je ten prvopočátek. Já jsem až ta reakce na to prase.

Je to jenom moje chyba a osoba, která ji nehodila do odpadkového koše, nýbrž na zem, za nic nemůže?

Odpovědi
elkon

Inteligentní člověk se na takovou kravinu nezeptá.

Filip84

Je to chyba, především, státního eráru, a pak starostky!

Jak je to možné, že na každé zastávce není uklízeč plechovek!? Neomluvitelné! Napiš na ministerium pro místní rozvoj, ministerium obrany, ministerium spravedlnosti, a hlavně na ministerium životního prostředí, stejnopis pošli per informationem také na ministerium pro administrativní záležitosti, a na ministerium pro švihlou chůzi (https://www.y­outube.com/wat­ch?v=i7zR48zma_M&ab_chan­nel=Ji%C5%99%C3%AD­Rousek ; měli by mít dislokované pracoviště v Brně: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=rP3Mxhi4U­io&ab_channel=Ko­kosProductions).

Napiš hned, nejlépe každému 3×, a jestliže Ti neodpoví okamžitě, nejlépe včera, napiš jim znovu. A znovu! Až to vyřeší, a na každé zastávce bude nejméně jeden uklízeč plechovek, a na každým nádraží nejméně 5 uklízečů plechovek, 3 uklízeči vajglů, 2 uklízeči krabiček od cigaret, 3 uklízeči kelímků od Kaffee, 1 uklízeč opuštěných jízdenek, 4 všeobecní uklízeči, 1 ředitel uklízečů na nádraží, 8 asistentek (dotykowych) ředitele uklízečů na nádraží, 28 svačinářek, 14 skladníků, 12 uklízeček po uklízečích (po úklidu burdelu vzniká burdel z úklidu, a ten burdel z úklidu musí také někdo uklidit!) a 3 tiskové mluvčí departmentu pro úklid nádraží.

Rozhodně o tom informuj starostku, protože takový Schlamperei, to nemůže ve svým městě strpět, jinak musí viset všem na očích pro vejstrahu! Můžeš jí to hned napsat, nejlépe jí to pošli zrovna 5× na každou adresu městkýho ouřadu, ale hlavně se dostav na další akci „důchodci & Rokio se starostkou“, barvitě ji to tam popiš, mnohem detailněji, než jsi to odflákl tady! 🙄, nejlépe, kdybys měl ještě fotodokumentaci a ideálně i video a dal jsi to na YouTube!

Po akci „důchodci & Rokio se starostkou“ nezapomeň napsat na ministerium pro administrativní záležitosti, ministerium pro švihlou chůzi, a na ministerium pro místní rozvoj!

Když vytrváš, budeš všude psát a všude se ptát, svůj boj za bezplechovkové Znojmo vyhraješ! 😎 Jsme s Tebou, soudruhu, kupředu levá, zpátky ni krok! ✊😜😂

da ny

Nelze mluvit o chybě z tvé strany.
Nechápu, proč se ptáš a k čemu má otázka sloužit…
Kdybych tady „troubila“ o každém papíru, pytlíku a plastové láhvi,
kterou seberu a vyhodím (bhěem venčení a pochůzek), nepsala
bych o ničem jiném 😉