dust8

Povolí dle vás dříve v ČR legalizovat marihuanu jako nedávno v Německu, či spíše eutanázie jako má Švýcarsko? A proč?

Odpovědi
plebs

Oboje poněvadž mají vyspělejší dlouhodobou demokracii než ČR, Německo se poučilo z chyb z války a nyní je tam vyspělá demokratická společnost a Švýcarsko vědí kdy a kde financovat.
Řada důchodců kteří jsou nespokojeni by měla větší výběr. Přece není normální, aby staří občané pobírali důchod 25 let a déle. Musí být výrazně méně lidí, kteří budou žít ze starobní penze. Tolik názor politická expertka odbornice Lenka Zlámalová CNN Prima News.
A kolega dodává, mladí v politice to je správný motor na vylepšení demokracie, na př. Markéta Pekarová, Olga Richterová nebo ten fešák s afro účesem i pan Ferry pokud by ovládl svého chtíče tak měl dobrý tah na branku a další mladí v politice.
Z těchto důvodů odpracovat 50 let polovička penze a šmitec.

df

Hulit budeš tak či tak, no ne. Eutanázie je špatná. Ale co má být, to přijde. Pokud se nic nezmění