Rokio

Kolik stojí průměrně drahý topinkovač?

Mikrovlnka už zase začala fungovat, ale dozvěděl jsem se, že je potřeba nový topinkovač.

Nejlepší odpověď
cappuccino

U absolventa OA s maturitou by clovek predpokladal, ze si takovou informaci bude umet vyhledat sam na internetu.
Spoustu jinych informaci jsi schopen si vyhledat. Pro ne tuhle????

Další odpovědi
elkon

Najdi si to někde na webu. Na kraviny se umíš ptát, tak se snaž i tohle najít.

Drap

500 –3000
v tomto rozmezí si bezpečně vybereš. Taký záleží na tom, co vše od takového přístroje očekáváš

Lgee

cappuccino – xD