zjentek

Je rozumnější číst knížky, nebo si na seznamce najít přátele na psaní?

Všechno stihnout nepůjde.

@cappuccko, tak ona asi NENÍ zbytečná ztráta času, pokud ten věnuješ čemukoli, při čem máš tendence teprve na něco nového přijít. Ne?

Osvědčené rituály/rutina jsou fajn, ale 24/7/smrt se nesnažit na nic přijít?(?) Blbost, ne? 😏

Nejlepší odpověď
Drap

Knihy tě nemohou zklamat. Noví přátelé ano.

Další odpovědi
aliendrone

Hele draku, to přeci konkrétně záleží na těch knihách a lidech. Jsou různých kvalit (jak lidé, tak knihy), v tom je ta potíž. ☺ 😉

Ametyst

Já bych si četla. Displeje kazí oči.

elkon

Seznamky používají jen zoufalci.

cappuccino

Nekvalitni knihu muzes okamzite odlozit!
Nez prijdes na to, ze si pises s nejakym blbcem, muze trvat nejakou dobu! Zbytecna ztrata casu!

Tonda Káňa

elkon, Filip84 je například na gay seznamce 🤣🤣

zjentek

Škoda, že neexistuje seznamka mamrdů. Nemůže. Mamrd je v každé zemi max jen jeden! 💁‍♂️