Savier

Je dušnost hlavní příznak srdečního selhání?

Poslední dobou mě trápí občasná dušnost.

Odpovědi
Filip84

Kdybys měl srdeční selhání, nebude Tě trápit „občasná dušnost“ z úzkostného nastavení, to bys opravdu lapal po dechu, píchalo by Tě na hrudi, atp.

Ale jestli máš pochybnosti, nechej se vyšetřit, EKG je relativně rychlé vyšetření. A budeš mít jistotu!

Sorry, ale Ty jsi spíš hypochondr! 😅

Drap

Nemusí být. Může to způsobovat řada dalších věcí.

elkon

Proč sháníš informace od neznámých lidí na webu, místo abys šel k svému lékaři? To není chytré konání.

Tonda Káňa

Dušnost můžeš mít i z cigaret, to mají dlouholetí kuřáci. Ale to asi není tvůj případ. Ale psal jsi, že vdechuješ nějaký sračky na stavbě, tak jestli z toho nejsou tvé plíce už nějaké poškozené…

cappuccino

Nepsal jsi nedavno, ze jsi se neceho nadychal v praci? Nebo to byl nekdo jiny? Muzes mit zanet na plicich. Ale chce to odborne vysetreni.
Tady zadny lekar neni.

byo03836

Může to být téměř cokoliv, od alergie, zánět čí cokoliv jiného. Jestli je problém dlouhodobý a vážný rozhodne bych neodkládal návštěvu lékaře.

plebs

Kolega štamgast sloužil jako felčar tak z něj vypadlo. Přežíravost, obezita, anémie, astma, krevní tlak, ztuhlý srdeční sval CHOP a.t.d.

Savier

Díky moc.

Savier

Tonda Káňa. Dobrý poznatek. Díky…