Rokio

Jak dlouho nesmím nikoho zabít, abych už nebyl hrozbou pro lidi kolem sebe?

Vždyť od té doby uplynulo více než desetiletí.

Nevím přesně, kolik se dává za vraždu. Myslím si, že za prostou tak 10 až 18 let. V mém případě nešlo ani o pokus o vraždu. Jednou šlo o nebezpečné vyhrožování a za to je maximálně 1 rok v báni.

Kdy už nebudu nebezpečný? Prosím, napište mi to.

Nejlepší odpověď
Drap

Běžní normální lidé nezabijí nikoho za celý život.

Další odpovědi
Filip84

687 let, 156 dnů, 14 hodin, 11 minut, 52 sekund a 16 čárek! 🤦‍♀️🤪🙄

aliendrone

Časový interval s tím NESOUVISÍ. Lidová moudrost praví, že koza je nebezpečná zepředu, kůň zezadu, pták zeshora, krokodýl zespoda a blbec ZE VŠECH STRAN! ☺

Ovšem k popisu TVÉ nebezpečnosti by nestačila prostá vektorová veličina (viz přísloví výše), protože TVÁ BLBOST je nebezpečná i časově (a to OBOUSMĚRNĚ!), tudíž bych k jejímu popisu musel vytáhnout na pomoc tenzory, což je pokročilejší matematika. SRY, ale domnívám se, že je ZBYTEČNÉ se pokoušet ti vyjasnit tenzorový počet, raději jdi vysomrovat nějakou propisku. 😉 😂 😂

elkon

Vypatlanec jako ty je nebezpečný stále.