Dbey Nas

Jak by vypadal street fight Bruce Lee vs Mike Tyson?

Ze pry není tak dobrý jak se o něm rika a ze s tezsim fighterem by nemohl vyhrat. Podle me kdyz ma techniku pěstí lámat dřeva a ma podle lidí co ho znali schopnost uderovat jako těžká váha tak proc by to nešlo. Sice umi uderovat jako těžká váha ale nema schopnost přijímat jako těžká váha. Jak by si poradil s takovym Brock lesnarem. Díval jsem se na videa lidi co s ním sparovali a meli 200 kg a on 65 a mysleli si to same že to je blbost aby 65 kg dal 200 kg typka a bruce je dal všechny. Pak tu máme novodobe zápasníky kteří rikaji ne. Jak byste si představovali zápas bruce s takovym 200 kg karlosem vemolou?

Odpovědi
elkon

Spekulace, to nikdo neví.

Rokio

To nevím. Bruce Lee už nežije.

Domnívám se, že pokud by se ranám těžkého boxera vyhnul, tak hy mohl mít naději na úspěch.