zjentek

Jak by se vám zamlouval život na světě, ve kterém by NIKDO nevěřil na zázraky?

Zajímají mne názory všech, bez výjimky. Taky Tondy Káni, Václava Zemana, Waltera Bishopa… No, prostě všech. Děkuju.

Nejlepší odpověď
da ny

TO NENÍ MOŽNÉ.
Byla by to opravdu, zbytečná spekulace, představa, starost ČI OBAVA;-)

NÁVOŽENSTVÍ NEZNIZÍ (je jich dostatek), věřících je na světě
dostatek. Spoléhají na Boha, bohy, svaté, anděly, duchy či proroky, ať už
samostatně nebo na základě prosby lidí – modlitby.
Mimořádné jevy, události, nevysvětlitelné vědecky známými přírodními zákony.
jsou považuje se za projev zásahu nadpřirozených sil.
O mnohé zázraky se pak člověk zaslouží sám.
Vlastním přičiněním i vírou, přáním, doufá.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Z%C3%A1zrak

Jinak, někde stále platí, nemožné na počkání, zázraky, do tří dnů 😉

A FANTAZIE?
Představivosti, iluze, obrazotvornosti se lidé, hned tak nevzdají.
Bez ní by nebylo možné tvořit, vynalézat, zhotovovat, vyrábět.
A třeba i vařit. Pokud by otupěla část dospělé populace,
v dětech fantazie, jen kvete. 😛
Někteří dospělí ji zase mají, až nezdravě bujnou

Nepotěším tě. Opravdu je to (i z mého pohledu), zbytečné „co by, kdyby…“

Další odpovědi
tituly

Tvými slovy, Co by, kdyby… Spekulace 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
Nijak, protože je to spekulace o neexistujícím svě­tě.

Tahle moje otázka ti připadala spekulativní (přitom je to jen dotaz na názor) a vzápětí se zeptáš na něco, co je ještě mnohem nereálnější?

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-by-podle-vas-dopadlo-referendum-v-roce-1918-o-budoucnosti-ceskeho-statu-pokud-by-se-konalo

zjentek

Da ny, páni… Pustil jsem si Zagorku a najednou spatřil mnohé, co jsem dříve neviděl. 🤷‍♂️

Nadčasové. Taky už v samotmém závěru klipu s „kaméliemi (;“ je možno pozorovat hned několik pohlaví (asi devět), která mnohem později teprve přijdou 😉

zjentek

Tituly, a proč nereálnější? Zabít zázraky (fantazii) je docela snadné a ujišťuji tě, že lidskému pokolení se tohle docela dobře daří 🤷‍♂️🤷‍♂️💁‍♂️