Ametyst

Zažili jste někdy za volantem nějakou veselou historku?

Nebo případně jako spolujezdci?
Kdysi jsem jela po Maďarsku a ty názvy obcí jsou tak dlouhé, že než je přelouskáte, jste z obce venku. Byl zážitek to číst a kontrolovat s mapou.Na jednu takovou ceduli městečka „Törökszentmiklós“ někdo nasprejoval slovo City. Ta kombinace mě tak rozesmála, až jsem slzela a musela zastavit.

Nejlepší odpověď
hapiky

Stopoval mě jeden stopař, nezastavil jsem. Záhy mě došel, když jsem musel zastavit před železničním přejezdem. Tak jsem jej vzal. Po chvíli nás zastavila silniční hlídka a já jsem zjistil, že nemám peněženku, techničák, řidičák ani občanku. Následně se onen stopař pozdravil s policistou, chvíli pokecali a policista mě dal pokyn k odjezdu. Takže mě jako zázrakem stopař ušetřil dost velkých nepříjemností.

Další odpovědi
Kepler

Jednou se nás ptali nějací Poláci na cestu k polským hranicím. Tak jsem je chtěl poslat do Hranic na Moravě, ale manželka mi to rozmluvila. Taky jsem viděl převrácený náklaďák s basama piv a taky jsem si chtěl aspoň pár nerozbitých flašek odnést tak jako všichni ostatní, ale opět zasáhla manželka. Prostě zkazila každou srandu.

orwell

Možná že zažil, ale žádnou vyloženě veselou si momentálně nevybavuji. Nemám rád historky za volantem, v mém případě nebývají moc úsměvné. Snad jednu bych přece jen mohl dát k dobru. Kdysi jsem měl svoje místečko k parkování, které jsem velmi často využíval. Jednou se po vyřízení nějaké záležitosti v centru města vracím ke svému parkovišťátku a koukám, auto je fuč! Strašně jsem se lekl a přemýšlel o volání policii. Když už jsem držel mobil v ruce, došlo mi, že jsem zcela výjimečně zaparkoval jinde, ale za boha jsem si nemohl vzpomenout kde. Tak jsem musel proběhnout pár nejbližších ulic, až jsem mazlíka našel. Jakmile jsem ho spatřil, okamžitě se mi vybavil průběh jízdy na toto místo i parkování. Podobné příběhy jsem ale slyšel od víc lidí, takže nejsem sám. Hlavně, že se z toho nevyklubala nějaká duševní choroba. Ale tohle vlastně taky není moc úsměvná historka, i když jsem se potom trochu zasmál – vlastní blbosti.

Kajoch

Zažil.Jednou jsem jako mládenec vzal stopařku,která byla tak sexy,že jsem měl co dělat abych neskončil mimo vozovku.

Ametyst

Hapiky: Hlavně že v tom zmizení neměl prsty stopař.

hapiky

Ne, já jsem je zapomněl doma a to už jsem jel zpět cc160km.

nyjono

Tak trochu vím. Jednou jsem v Brně a najednou zjistím, že taky nemám nic. Doklady, peníze … nic. Známí říkali, že v poho, že mi kačky půjčí, ale ten pocit byl hroznej. Tak raději padla volba na noční cestu domů, cca 150 km. Ale vše už bylo v Brně vyřízené a cesta bez problémů 😁

Ametyst

Panejo. To už byla velká pravděpodobnost silniční kontroly.

Dochy

Ametyst
…To už byla velká pravděpodobnost silniční kontroly.

Myslíš? Ročně najedu řekněme 30000. Za posledních 10 let mně zastavili jednou – dávali dýchnout všem co odjížděli ze slavností v Krumlově.

Před takovými 15 lety mně zastavili během jedné cesty (190km) 3× – asi měli dopraváci nějakou olympiádu 😉 – poprvé tedy vlastně ještě před cestou… Když při nakládání zjistil, že jsem nechal rozsvícená světla, po roztlačení jsem jel auto trochu projet a zastavili mně za první zatáčkou. Celou dobu kdy mi kontrolovali doklady jsem stál nohou na plynu aby mně to náhodou nechcíplo.

Ametyst

Dochy: Podle mě zákon schválnosti funguje permanentně. 🙂